سایت مرجع در و پنجره دو جداره ، پنجره یو پی وی سی ، پنجره آلمینیوم ، پروفیل یو پی وی سی، شیشه دو جداره، شیشه سه جداره، درب و پنجره upvc ، نما، ساختمان

سایت مرجع درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی، پروفیل پنجره upvc و پنجره آلومینیوم

سایت مرجع پنجره دوجداره upvc، پنجره upvc، پنجره یو پی وی سی، پنجره دو جداره، درب و پنجره دوجداره، درب و پنجره یو پی وی سی، ماهانه بیش از ده هزار بازدید دارد.

درب اتوماتیک

بانک موبایل شرکت های درب و پنجره

بانک ایمیل شرکت های درب و پنجره

اطلاعات نصاب درب و پنجره

تبلیغات در سایت صنف درب و پنجره

عضویت در خبرنامه سایت

با عضویت در خبرنامه وب سایت سه جداره از آخرین اخبار منتشر شده صنف درب و پنجره و ساختمان با خبر شوید

دکوراتیوهای شیشه

  • بازدید: 29561

دکوراتیوهای  شیشه

شیشه های دوجداره دکوراتیو انواع مختلفی دارند در نوعی از آن پروفیلهای تزئینی برنزی یا آلومینیومی با طرح ها و رنگ های گوناگون در فضای مابین دوجداره شیشه قرار می گیرد.

شیشه های تزئینی موسوم به استین گلاس ( Stain Glass) ترکیب زیبا و منحصر به فردی از شیشه های تراش خورده و فریم های برنزی میباشد.

شیشه های تراش خورده از جنش شیشه رفلکت برنز بوده که به تناسب قرارگیری در طرح به دقت و ظرافت بریده شده و تراش خورده اند.این شیشه های تراش خورده در داخل فریمهای برنزی و یا سیلور نگه داشته میشود .

به تناسب طرح هر مدل در کنار شیشه های تراش خورده شیشه های اسید کاری شده نیز بکار گرفته شده است که از یک شیشه به ضخامت 2 میلیمتر  ساخته شده که برروی آن عملیات تراش و اسیدکاری انجام میشود که ضمن اجازه عبور نور ترکیب بسیار زیبایی ایجاد میکند.

مجموعه فریمهای برنزی و شیشه تراش خورده و شیشه اسید کاری شده توسط دو شیشه محافظ در هر دو طرف محافظت میشود.

این مجموعه در واقع یک پنل به ضخامت 20 میلیمتر میباشد که طرحهای مختلف آن ابعاد مشخصی دارند .

این پنلها در دربهای ورودی ساختمان ، پارتیشنها و دربهای داخلی کاربرد دارد. در درب های یو پی وی سی طرح چوب این دکراتیوها نمای خاصی پیدا می کنند.  برای بکار گیری این شیشه ها لازم است قبل از ساخت درب و پارتیشن از ابعاد شیشه مورد درخواست آگاهی پیدا کرد و براساس آن درب یا پارتیشن ساخته شود.

مطالب این صفحه را به اشتراک بگذارید

scroll back to top
لطفا مارا در گوگل محبوب کنید