سایت مرجع در و پنجره دو جداره ، پنجره یو پی وی سی ، پنجره آلمینیوم ، پروفیل یو پی وی سی، شیشه دو جداره، شیشه سه جداره، درب و پنجره upvc ، نما، ساختمان

سایت مرجع درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی، پروفیل پنجره upvc و پنجره آلومینیوم

سایت مرجع پنجره دوجداره upvc، پنجره upvc، پنجره یو پی وی سی، پنجره دو جداره، درب و پنجره دوجداره، درب و پنجره یو پی وی سی، ماهانه بیش از ده هزار بازدید دارد.

درب اتوماتیک

بانک موبایل شرکت های درب و پنجره

بانک ایمیل شرکت های درب و پنجره

اطلاعات نصاب درب و پنجره

تبلیغات در سایت صنف درب و پنجره

عضویت در خبرنامه سایت

با عضویت در خبرنامه وب سایت سه جداره از آخرین اخبار منتشر شده صنف درب و پنجره و ساختمان با خبر شوید

عوامل موثر در قیمت پنجره دوجداره

  • بازدید: 31280

عوامل موثر در قیمت پنجره دوجداره

 

عرض و ارتفاع پنجره ها و ابعاد وتعداد و نوع بازشوها ، نوع و رنگ و ضخامت پروفیل و شیشۀ دوجداره که نهایتا طرح پنجره دوجداره را تعیین می نمایند ؛ از مهمترین موارد تعیین کننده قیمت هر پنجره یا قیمت متر مربع تمام شده در هر پنجره دوجداره می باشد .

 

پس از طرح پنجره دوجداره عامل موثر بعدی در تعیین قیمت ، کشور سازنده پروفیل و یراق آلات و جداره های شیشه می باشد .

 

عامل سوم موثر در تعیین قیمت پنجره دوجدار کارخانه سازنده یا برند یا مارک پروفیل و یراق آلات می باشد .

 

چهارمین عامل موثر در تعیین قیمت ، کارخانه های مونتاژکننده درب و پنجره و شیشه دوجداره و کیفیت ساخت و میزان اعتبار آنها می باشد . به طور مسلم قیمت تمام شده و همین طور کیفیت مونتاژ درب و پنجر ها در یک مغازه تولیدی درب و پنجره دوجدار با چند دستگاه ابتدایی با قیمت تمام شده و همین طور کیفیت ساخت پنجره های یک کارخانه صنعتی معتبر با دستگاههای پیشرفته قابل مقایسه نیست .

 

گاها کارخانجات تازه وارد در عرصه پنجره های دوجداره نیز برای ورود به بازار و گرفتن سهمی از فروش در سالهای ابتدایی در بازار رقابتی مجبور به کاهش قیمتها می باشند که در اینصورت خریدار باید کم تجربگی آنها را همزمان با قیمت پایینشان در نظر بگیرد و با توجه به شرایط خود کارخانه سازنده را انتخاب نماید .

 

 

 

مطالب این صفحه را به اشتراک بگذارید

scroll back to top
لطفا مارا در گوگل محبوب کنید