سایت مرجع در و پنجره دو جداره ، پنجره یو پی وی سی ، پنجره آلمینیوم ، پروفیل یو پی وی سی، شیشه دو جداره، شیشه سه جداره، درب و پنجره upvc ، نما، ساختمان

سایت مرجع درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی، پروفیل پنجره upvc و پنجره آلومینیوم

سایت مرجع پنجره دوجداره upvc، پنجره upvc، پنجره یو پی وی سی، پنجره دو جداره، درب و پنجره دوجداره، درب و پنجره یو پی وی سی، ماهانه بیش از ده هزار بازدید دارد.

درب اتوماتیک

بانک موبایل شرکت های درب و پنجره

بانک ایمیل شرکت های درب و پنجره

اطلاعات نصاب درب و پنجره

تبلیغات در سایت صنف درب و پنجره

آخرین اخبار سایت

عضویت در خبرنامه سایت

با عضویت در خبرنامه وب سایت سه جداره از آخرین اخبار منتشر شده صنف درب و پنجره و ساختمان با خبر شوید

شرایط دریافت وام 80 میلیون تومانی مسکن

با توجه به شروع ثبت ‌نام وام 80 میلیونی مسکن توسط بانک‌ها، مردم به دنبال جمع ‌آوری اطلاعات در خصوص این وام هستند، که با توجه به بیانیه ‌هایی که برای بانک‌ها فرستاده‌اند، گویا شرایط خاصی را برای این وام در نظر گرفته‌اند و سوالات بسیاری در رابطه با شرایط سپرده‌گذاری، نحوه بازپرداخت و شرایط ثبت‌نام وجود دارد که متصدیان بانک مسکن به این سوال‌ها پاسخ‌هایی داده‌اند.

 

  • وام 80 میلیونی مسکن توسط کدام بانک پرداخت می شود؟

در حال حاضر تنها بانک مسکن قادر به ارائه این وام است و هیچ بانک دیگری هنوز اعلام آمادگی نکرده است.

به گفته یکی از متصدیان بانک مسکن با توجه به شروع ثبت‌نام وام توسط بانک‌ها، استقبال خوبی از این وام به عمل آمده و مردم در تکاپوی جمع‌آوری اطلاعات و آماده‌سازی خود برای دریافت این وام هستند.

 

  • شرایط سپرده‌گذاری چگونه است؟

در مورد شرایط سپرده‌ گذاری برای وام مسکن بانک مسکن یکی از متصدیان بانک مسکن گفت: برای دریافت وام 80 میلیون تومانی بعد از گذشت یک سال، باید در همان ابتدا مبلغ 40 میلیون تومان را سپرده‌گذاری کرد، اما اگر مایل به دریافت این وام بعد از گذشت بیش از یک سال هستید، می‌توانید در ابتدا مبلغ 6.7 میلیون تومان را پرداخت کرده و تا پایان یک هفته حداقل مبلغ 13.5 میلیون تومان را تکمیل کنید تا قانون هر شش ماه یک برابر سپرده، به شما تعلق گیرد و مسلماً در این صورت زمان زیادی برای رسیدن به وام 80 میلیون تومانی طول می‌کشد.

همچنین او در ادامه بیان کرد: زمان قطعی برای انتخاب خانه مورد نظر و اعلام آدرس دقیق آن، ماه یازدهم، یعنی یک ماه مانده به دریافت وام است.

 

  • شروط خاص برای دریافت وام

این وام 80 میلیون تومانی مسکن شرایط خاصی هم دارد. یکی از متصدیان بانک مسکن گفت: این وام تنها به افراد خانه‌ اولی تعلق می‌گیرد و در شهر تهران حداکثر این وام 80 میلیون تومان و در شهر‌ستان‌ها مبلغ این وام کمتر است و این وام برای خرید خانه بالای 70 متر در تهران و بالای 100 متر در شهرستان‌ها با طول عمر کمتر از هفت سال داده می‌شود.

وی در ادامه افزود: یکی از شرط ‌های مهم، این است که این وام تنها به افراد متاهل، افرادی که همسرشان فوت کرده یا افرادی که از همسرشان جدا شده و سرپرست خانواده هستند تعلق می‌گیرد و افراد مجرد قادر به دریافت این وام نیستند.

 

  • شرایط بازپرداخت وام

سود این وام 14% و بازپرداخت آن حداکثر 12 ساله است و بسیاری از متصدیان بانک گفته‌اند، اقساط این وام ماهانه چیزی میان یک میلیون و 150 تا یک میلیون و 200 هزار تومان است. با این حال یکی از متصدیان بانک مسکن تصریح کرد: اقساط این وام ماهانه بیش از 1.2 میلیون تومان است و کمتر از این رقم نمی‌شود.

مطالب این صفحه را به اشتراک بگذارید

scroll back to top

خدمات درب و پنجره

  1. درخواست نصب
  2. درب و پنجره upvc
  3. تعویض درب و پنحره
برای درخواست نصب درب پنجره فرم زیر را پر کنید
درب و پنجره دو جداره upvc
تعویض درب و پنحره المینیوم به درب و پنجره Upvc با بهترین اجناس و یراق و پشتیابنی تضمینی
next
prev
لطفا مارا در گوگل محبوب کنید