سایت مرجع در و پنجره دو جداره ، پنجره یو پی وی سی ، پنجره آلمینیوم ، پروفیل یو پی وی سی، شیشه دو جداره، شیشه سه جداره، درب و پنجره upvc ، نما، ساختمان

سایت مرجع درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی، پروفیل پنجره upvc و پنجره آلومینیوم

سایت مرجع پنجره دوجداره upvc، پنجره upvc، پنجره یو پی وی سی، پنجره دو جداره، درب و پنجره دوجداره، درب و پنجره یو پی وی سی، ماهانه بیش از ده هزار بازدید دارد.

درب اتوماتیک

بانک موبایل شرکت های درب و پنجره

بانک ایمیل شرکت های درب و پنجره

اطلاعات نصاب درب و پنجره

تبلیغات در سایت صنف درب و پنجره

آخرین اخبار سایت

درگاه پرداخت بانک ملت

لطفا محصول مورد نظر خود را از ليست انتخاب نماييد

مبلغ: (ريال)

لطفا شرح و مبلغ مورد نظر را براي پرداخت وارد نماييد

شرح:

مبلغ: (ريال)

عضویت در خبرنامه سایت

با عضویت در خبرنامه وب سایت سه جداره از آخرین اخبار منتشر شده صنف درب و پنجره و ساختمان با خبر شوید

کیفیت پنجره دوجداره UPVC به چه عواملی بستگی دارد؟اولین عامل موثر در کیفیت پنجره دوجداره ، کیفیت پروفیل یو پی وی سی است .

پروفیل یو پی وی سی مناسب دارای استانداردهای بین المللی RAL آلمان یا BS انگلیس می باشد .

از خصوصیات پروفیل استاندارد و با کیفیت UPVC به موارد زیر می توان اشاره نمود .

پروفیل یو پی وی سی با کیفیت در مقابل آفتاب تغییر رنگ نمی دهند .

پروفیل UPVC سی با کیفیت به راحتی نمی شکند.

درب و پنجره دوجداره UPVC ساخته شده از پروفیل یو پی وی سی با کیفیت تاب ندارد و براحتی خمیده نمی شود.

 

دومین عامل موثر در کیفیت پنجره دوجداره یو پی وی سی  یراق آلات پنجره UPVC می باشد.

کیفیت وچگونگی عملکرد یراق آلات پنجره یو پی وی سی علاوه بر ایجاد تغییرات زیاد در قیمت پنجره ، باعث تغییرات گسترده در کیفیت آن نیز می شود. گستره انتخاب این یراق آلات به طور معمول از قرار زیر است:

1- بهترین و با کیفیت ترین یراق آلات پنجره دوجداره UPVC ، یراق آلات دوحالته آلمانی یا اروپایی می باشد که مناسب ترین گزینه برای پنجره دوجداره است.

2- گرانترین یراق آلات پنجره دوجداره یراق آلات فولکس واگنی است که از لحاظ مکانیزم عملکرد مانند درب های فولکس واگن استیشن عمل کرده و کمی جلو آمده و به کنارین حرکت می کند و دوباره در هنگام  بسته شدن سرجای خود قرار می گیرد.

این براق آلات 7 الی 8 برابر یراق آلات دوحالته هزینه برمی دارند.

از لحاظ کیفیت ، عملکرد و میزان عایق بودن یراق آلات پنجره دوجداره ، دیگر یراق آلات این پنجره ها به ترتیب میزان عایق بودن از قرار زیر می باشند:

3- براق آلات تک حالته آلمان ( رگلاژ پذیر )

4- یراق آلات تک حالته ترک

5- یراق آلات تک حالته کلنگی که بیشتر در حمام و سرویس کارایی دارند.

6- یراق آلات کشویی که با پروفیل های مخصوص کشویی بکار می روند.

 

عامل سوم در کیفیت پنجره های دوجداره کیفیت ساخت پنجره ها می باشد.

بنا به سرمایه گذاری، قدمت ، تجربه و مهارتِ عوامل کارخانه سازنده ، کیفیت پنجره تولیدی نیز تغییر خواهد کرد.

در یک کارخانه تولید پنجره دوجداره از 100 میلیون تومان تا 10 میلیارد تومان می توان سرمایه گذاری کرد.

مسلما کیفیت ساخت و قیمت پنجره تولیدی با دستگاههای پیشرفته و گرانقیمت تر نیز بالاتر بوده و با توجه به استحلاک دستگاهها و سرمایه گذاری سازنده قیمت محصول تولیدی نیز متفاوت خواهد بود.

گرچه ممکن است یک کارخانه تولیدی با قدمت و تجربه بالا تقریبا همان کیفیت دستگاههای مدرن گرانقیمت تر را نیز با دستگاههای قدیمی تر بدست آورد و قیمت محصول نهایی را پایین تر نگاه دارد. مهارت این کارخانجات با انجام کارهای بزرگ و مهم قبلی و ایجاد رضایت درمشتریان قابل شناسایی خواهد بود.

 

استفاده از پروفیل گالوانیزه ، پیج و بست و سایر اقلام مصرفی با کیفیت در تولید پنجره توسط تولیدکننده پنجره دوجداره UPVC نیز به کیفیت برتر پنجره دوجداره تولیدی این کارخانجات می انجامد.

 

عامل چهارم و یکی از عوامل مهم در عایق بودن پنجره ها شیشه دوجداره می باشد که سطح وسیعی از مساحت پنجره ها را به خود اختصاص می دهد.

شیشه دوجداره به دوصورت دستی و صنعتی قابل تولید است.

در تولید شیشه دوجداره صنعتی ، هر یک از جداره های شیشه دوجداره با دستگاه مخصوص و توسط آب سختی گرفته شده شستشو شده و بوسیله چسب خاصی به نام بوتیل و با فشار دستگاه پرس دوجداره شده و سپس چسب پلی سولفاید مشکی رنگ نیز بین دوجداره تزریق می شود.

شیشه های دوجداره دستی به دلیل عدم ایجاد پرس در فرآیند تولید قابلیت نگهداری گاز آرگون را ندارند.

کیفیت هر یک از جداره های شیشه، تزریق گاز آرگون و قابلیت نگهداری آن،استفاده از اقلام مصرفی با کیفیت مناسب برای دوجداره کردن شیشه از قبیل چسب و بوتیل و اسپیسر با کیفیت از عوامل موثر در کیفیت شیشه و قیمت تمام شده آن می باشند.

 

در نهایت اینکه کیفیت پنجره های دوجداره از ابتدای امر از روی ظاهر آنها قابل تشخیص است ؛ کیفیت و برند پروفیل و یراق آلات نیز ازعوامل ظاهری دیگر در تشخیص کیفیت پنجره های دوجداره است . معمولا اشخاصی که دنبال پنجره های با کیفیت هستند با یک نگاه این پنجره ها را از پنجره های بی کیفیت تشخیص می دهند .

اما پنجره های بی کیفیت ، با برندها و مواد اولیه نامناسب نصیب آن افرادی می شود که بیشتر دنبال قیمت پایین تر هستند نه کیفیت بهتر

این افراد باید با این پنجره ها کج دار و مریض کنار آمده و منتظر بروز مواردی از قبیل تغییر رنگ پروفیل، شکست پروفیل و یراق آلات ،خارج شدن پی در پی پنجره ها از رگلاژ ، بازماندن لای پنجره ها و کنده شدن و افتادن لنگه های پنجره، بخار کردن شیشه ها و... باشد.

مطالب این صفحه را به اشتراک بگذارید

scroll back to top

نظرات   

 
+1 #2 Saeed 1394-02-06 14:18
تلفن تماس لطفاً
بازگو کردن
 
 
0 #1 Saeed 1394-02-06 14:17
لطفاً تلفن تماس
بازگو کردن
 
لطفا مارا در گوگل محبوب کنید